header background
logo stilarium logo active-senior logo flexi-step logo ppz logo Pobawione logo inter-fun logo play-park
Profesjonalne projektowanie

Filarem działalności naszej firmy jest profesjonalne i kompleksowe projektowanie placów zabaw dla dzieci. Projektujemy miejsca, które są atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne i bezpieczne. Nasze place zabaw bawią i uczą jednocześnie, a także zapewniają wszechstronny rozwój dzieci, sprzyjają poznawaniu świata, zachęcają do kontaktu z rówieśnikami i wspomagają rozwój fizyczny. Zaspokajają dziecięcą ciekawość, rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Zachęcają do pokonywania nowych wyzwań i zapewniają maksimum radości.

Projektowanie placu zabaw to nie tylko nasza praca, ale i duża pasja. Wiemy, że tego typu miejsca dają dzieciom szczęście i z tego czerpiemy radość. Każdy wykonany przez nas projekt placu zabaw jest dopracowany w najmniejszym detalu. Projektując place zabaw uwzględniamy sugestie naszych Klientów i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Działamy szybko, sprawnie i terminowo.

W naszym serwisie znajdziecie Państwo materiały techniczne - rysunki w formatach: DWG, PDF wykorzystywane przy tworzeniu profesjonalnych projektów.

Nasi projektanci na życzenie klientów wykonają profesjonalny projekt i wizualizacje placu zabaw

Projektując plac zabaw

Wykonywane przez nas projekty placów zabaw przedstawiają miejsca będące prawdziwymi perełkami i istnym rajem dla maluchów. Nasze place zabaw stanowią najlepsze dopełnienie parków, przedszkoli, szkół, osiedli, a także terenów znajdujących się przy hotelach czy restauracjach. Projektując plac zabaw dbamy zarówno o bezpieczne nawierzchnie, jak również atrakcyjne i nietuzinkowe urządzenia zabawowe. Nasze place zabaw wypełnione są huśtawkami, karuzelami, bujakami, drabinkami, zjeżdżalniami oraz urządzeniami sprawnościowymi. Oferujemy uwielbiane przez dzieci trampoliny oraz konstrukcje linowe w rozmaitych kształtach i konfiguracjach.

Projektując przestrzenie służące do zabawy, nie zapominamy też o ławkach, stołach, stojakach rowerowych czy ogrodzeniach, które stanowią niezbędne dopełnienie każdego placu zabaw. Wszystkie urządzenia, jakie oferujemy to solidne konstrukcje wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się stabilnością, bezpieczeństwem i odpornością na zniszczenia.

Katalogi
Katalog Play Park
Katalog SMB urządzenia

Nasze marki

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi seriami urządzeń

Play-Park
Active Senior
Flexi-Step
Projekty placów zabaw
Stilarium
Inter-Fun