header background
logo stilarium logo active-senior logo flexi-step logo ppz logo Pobawione logo inter-fun logo play-park
Post zdjęcie 1

Producent linowych placów zabaw

Kto z nas w dzieciństwie nie uwielbiał się wspinać na drzewa, murki, ścianki czy choćby duże kamienie. Jako producent linowych placów zabaw jesteśmy zobowiązani, aby nasze produkty na place zabaw dawały nie tylko dużo przyjemności podczas ich użytkowania, ale przede wszystkim były bezpieczne. Zaufaj wieloletniemu producentowi LINARIUM i sprawdź naszą ofertę na linowe place zabaw.

Linowe place zabaw

Linowe place zabaw to nic innego jak urządzenia na plac zabaw, które zawierają liny wspinaczkowe. Linaria, bo tak również możemy nazywać linowe place zabaw to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych produktów zabawowych takich jak drabinka, huśtawka, czy bujak. Jako producent placów zabaw posiadamy linowe place zabaw w kształcie piramidy, block, diamod, czy stożka.

Dla kogo linowe place zabaw

Linowy plac zabaw to istny poligon dla dzieci i młodzieży. To miejsce, gdzie można spożytkować nadmiar energii poprzez wspinaczkę, wchodzenie, wdrapywanie się na rozmaite przeszkody. Jak Producent linowych placów zabaw oferujemy urządzenia linowe dla małych dzieci, jaki i młodzieży. Nasze linaria dedykowane są dla wszystkich dzieci, które uwielbiają dobrą zabawę. W zależności od urządzenia nasze zabawki są dedykowane dla dzieci w wieku od 3 do 16 lat. Zadzwoń do nas, a stworzymy ofertę dla Twojej grupy wiekowej.

Pajęczyna plac zabaw

Pajęczyna na plac zabaw - często spotykamy się z takim określeniem myśląc o linowym placu zabaw. W naszej ofercie urządzeń jest wiele zabawek, które stanowią linowy plac zabaw. Jako producent placów zabaw odsyłamy do naszej oferty, gdzie znajdują się takie serie linowe jak:

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasze marki

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi seriami urządzeń

Play-Park
Active Senior
Flexi-Step
Projekty placów zabaw
Stilarium
Inter-Fun