header background
logo stilarium logo active-senior logo flexi-step logo ppz logo Pobawione logo inter-fun logo play-park
Post zdjęcie 1

Ruszyła nasza nowa strona LINARIUM

W październiku 2020 roku uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej firmy. Nasi klienci od lat wiedzą, że tworzymy produkty w oparciu o najnowocześniejsze trendy w naszej branży. Tym razem podobnie postąpiliśmy ze stroną linarium.com.pl, której nowy design odpowiada światowym trendom w tworzeniu stron internetowych!

Podobnie jak w naszej branży najważniejsze są funkcjonalność, estetyka i jakość, tak i w tym przypadku te trzy cechy towarzyszyły nam przy tworzeniu nowej strony internetowej naszej firmy.  Wygląd strony stanowi dla nas ważny element, bo dbamy o wygodę naszych klientów, którzy najczęściej poprzez stronę internetową dowiadują się o ofercie naszej firmy.

Wprowadziliśmy nowe działy

Podział na kategorie produktowe jest zbliżony do poprzedniego, ale wzbogacony o dodatkowe opisy i nowe zdjęcia produktów i naszych realizacji. Dodatkowo dołączyliśmy nowe działy: galeria, aktualności oraz zwiększyliśmy funkcjonalność strony np. dodanie produktów linowych do listy ulubionych, czy interaktywna mapa handlowców w zakładce kontakt.

Postawiliśmy na przejrzystość

Nowa strona jest bardziej przejrzysta i czytelna dla użytkowników i stworzona została w nowej kolorystyce. Dzięki nowym funkcjonalnościom, użytkownicy w prostszy sposób dotrą do oferty naszych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się naszymi urządzenia zabawowymi LINARIUM. Przejdź do oferty z linami na place zabaw.

Nasze marki

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi seriami urządzeń

Play-Park
Active Senior
Flexi-Step
Projekty placów zabaw
Stilarium
Inter-Fun